Boğaz Turu

Boğaz Turuİstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte harika bir boğaz turu ‘na ne dersiniz?. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Boğaz TuruBoğaz turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana İstanbul boğazında profesyonel boğaz turu hizmetleri veren Sahil Tur, sizlere İstanbul boğazında unutulmaz saatler sunuyor, düzenlediğimiz özel boğaz turu ile sizlere ve değerli konuklarınıza unutulmaz boğaz turları yaşatıyoruz.

Size ve misafirlerinize özel boğaz turu

Özellikle kişisel ve kurumsal organizasyon ve boğaz turu hizmetlerimiz için tasarlanan teknelerimiz aynı zamanda kiralık özel ihtiyaçlarınız için tekne ve tekne kiralama serviside verebilmektedir. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve doğum günü gibi özel günleriniz ve iş ve bayi toplantılarınız için gerekli tüm mutfak, ses ve ışık sistemleri tam donanımlı ve güvenli bir şekilde hazır bulunmaktadır.

Boğaz TuruSahil Tur ile profesyonel Boğaz turu organizasyonları

Sahil Tur olarak yaklaşık 20 yıldan bu yana turizm ve hizmet sektöründe hizmet vermekteyiz. bu yüzden gerek kişisel kutlama ve benzeri ihtiyaçlarınız için olsun gerekse iş ve bayi toplantısı gibi kurumsal organizasyonlar olsun biz sizin tam olarak ne istediğinizi bilir ve her türlü ekipmanı güvenli teknelerimizde hazır bulundururuz. Siz misafirleriniz ile hoş zaman geçirirken bizler unutulmaz ve eksiksiz bir boğaz turu organizasyonu için çalışırız.

Boğaz TuruUnutulmaz Boğaz turları

İstediğiniz organizasyon çeşidi ne olursa olsun, siz ve misafirleriniz için her şey düşünülmüştür. Açık büfe ve bar hizmetlerinden, ses ve ışık sistemlerine kadar misafirleriniz için gerekecek her türlü donanım ve teknik ekipman misafirleriniz tekneye gelmeden saatler önce hazırlanıp teker teker test edilmiştir. Özel günleriniz kıymetlidir. Sahil Tur olarak hizmet sektöründe uzun yıllardan edindiğimiz tecrübeler ile hizmet veriyor ve misafirlerimiz teknelerimizden ayrılırken yüzlerindeki mutlu gülümsemeyi garanti ediyoruz.