Tekne Turu

Tekne TuruMarmara denizinin her yerine gerek siz ve aileniz için kişisel turlar, gerekse düğün, teknede nişan, teknede nikah, teknede sünnet, doğum günü gibi özel günleriniz için ya da bayi ve teknede iş toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz ve alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz bir tekne turu sunuyoruz.

Tekne TuruMarmara denizinin her yerine kendi teknelerimiz ve uzman ekibimiz ile yemekli ya da yemeksiz yüzme, dalış, ada, kültür turları ve kutlama organizasyonları sunuyoruz.

Boğaz Tekne Turu

Size ve misafirlerinize özel tekne turu

Marmara denizinin her yerine unutulmaz tekne turları düzenliyoruz. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel tekne turu, kültür turları, gece ve gündüz tekne turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Tekne Boğaz Turu

Size özel tekne turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana İstanbul boğazında profesyonel boğaz turu hizmetleri veren Sahil Tur, sizlere ve misafirlerinize yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz unutulmaz saatler sunuyor, düzenlediğimiz özel tekne turları ile sizlere ve değerli konuklarınıza unutulmaz tekne turu yaşatıyoruz.

Tekne Turu İstanbul

Profesyonel tekne turu organizasyonları

Teknelerimiz kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için boğazda tekne turu hizmetlerinin yanı sıra, kutlama, teknede toplantı, teknede düğün, teknede nişan, teknede sünnet ve benzeri ihtiyaçlarınız için deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmetler vermektedir.

Tekne Turu

Unutulmaz tekne turları

Size gereken organizasyon türü ne olursa olsun, teknelerimizde siz ve misafirleriniz için her şey düşünülmüştür. Açık büfe ve bar hizmetlerinden, ses ve ışık sistemlerine kadar misafirleriniz için gerekecek her türlü donanım ve teknik ekipman misafirleriniz tekneye gelmeden saatler önce hazırlanıp teker teker test edilmiştir. Özel günleriniz kıymetlidir. Sahil Tur olarak hizmet sektöründe uzun yıllardan edindiğimiz tecrübeler ile hizmet veriyor ve misafirlerimiz teknelerimizden ayrılırken yüzlerindeki mutlu gülümsemeyi garanti ediyoruz.