Hizmetlerimiz

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile birlikte harika bir boğaz turu‘na ne dersiniz? Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz.

shadow

İstanbul Boğazının tüm güzelliklerini yakından görmek isteyenler için kısa veya uzun Tekne Turları düzenliyoruz. Tekne Turları sadece size özel, karışık grup katılımlı, yemekli, veya çok daha size özel içeriklerde organize edilebilmektedir. Tekne Turu için bizimle irtibata geçin.

shadow

Her zaman yanından kara yolu ile geçtiğiniz ve bir çok güzelliğini belkide hiç farketmediğiniz İstanbul Boğazının muhteşem güzelliklerini içinde yaşama fırsatı sunuyoruz. Günlük Boğaz Turları hergün belirli saat ve yerlerden hareket ederek belirli güzergahları takip eder.

shadow

Geniş ve şık yüzer restoranımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. İster zengin Teknede İftar menümüzü tercih edin, dilerseniz kendi menünüzü oluşturun.

shadow

Alışıla gelmiş, düğün törenlerinden sıkıldınız ve uzun yıllar boyunca konuşulacak hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir düğün töreni istermisiniz? İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinde misafirleriniz ile unutamayacağınız bir tekne düğünü düzenleyelim.

shadow

Akıllardan silinmeyecek muhteşem bir Teknede Nişan töreni ile misafirleriniz ve sizin için Nişan gününüz unutulmaz olsun. Yemekli veya kokteyl şeklinde düzenleyebileceğimiz Teknede Nişan ile bu özel gününüzü eksiksiz organize ediyoruz.

shadow

Misafirlerinizle beraber unutulmaz saatler geçirerek çocuklarınız sünnet korkusu yaşamadan keyifli bir organizasyon ile Teknede Sünnet töreni düzenleyelim. Hem sizin hem de misafirleriniz için unutulmaz bir Teknede Sünnet olsun.

shadow

Teknede Kına Gecesi Organizasyonumuz ile muhteşem bir Kına Gecesi yaşayacaksınız. Hem Boğazın güzelliğine dalıp gidecek, hem Gelin Kızımızı ağlatacaksınız. Teknede Kına Organizasyonu için bizi arayabilirsiniz.

shadow

Teknede İş Toplantısı ve Teknede Bayi Toplantısı gibi yemekli-yemeksiz her türlü iş toplantılarınız için teknelerimiz hizmetinizdedir. İş yeri stresinden uzak kalıcı ve etkili iş toplantıları için teknelerimiz her türlü business toplantılar için ideal bir ortam oluşturur.

shadow

Tur Teknelerimiz gerekli tüm belgelere sahip İstanbul boğazının en kaliteli ve özel tur tekneleridir. Boğaz Tur Tekneleri her türlü organizasyon için hazırlanabilmekte, rahat ve emniyetli tekne turları düzenlenmektedir.

shadow

Size özel Kiralık Yat hizmetimiz ile boğazın eşsiz manzarası ile dinlenmeye, stres atmaya ne dersiniz. Kiralık Yatlarımız ile Evlenme Teklifi, İş Toplantısı, Küçük Grup Yemeği, Yüzme Turu gibi çok çeşitli amaçlar için kiralanabilmektedir.

shadow

Kiralık Tekne hizmetlerimiz ile dalış ve yüzme turu gibi sportif ve kültürel turlar, gece ve gündüz tekne turları, düğün, nişan, sünnet gibi ihtiyaçlarınız için zengin mutfağımız ve uzman ekibimiz ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışıyoruz.

shadow

Bir yılı bitirip yeni bir yıla başladığımız gecenin keyifli coşku içinde geçmesini Sahil Tur farkıyla muhteşem bir eğlence ile sağlıyoruz. Sizler için düzenlenen organizasyonlarımızda DJ, Sanatçı, maske şapka dağıtımı , havai fişek , oryantal Show mevcuttur.

shadow

Tarihi çok uzun zamana dayanan İstanbul’u denizden gezmek, boğaz kıyısında bulunan tarihi mekanları görmek, tanımak, öğrenmek Sahil Tur farkıyla rehber eşliğinde yaşayarak öğrenmek için sizi Boğaz Kültür Turlarına davet ediyoruz

shadow

Boğazda Sevgililer Günü muhteşem Boğaz Manzarası eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile Sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz. Sevdiğinizi aşkınızı ilan etmek için sizleri Teknede Sevgililer Günü kutlamasına

shadow