Boğaz Turu

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile birlikte harika bir boğaz turu‘na ne dersiniz? Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz.

shadow

İstanbul Boğazının tüm güzelliklerini yakından görmek isteyenler için kısa veya uzun Tekne Turları düzenliyoruz. Tekne Turları sadece size özel, karışık grup katılımlı, yemekli, veya çok daha size özel içeriklerde organize edilebilmektedir. Tekne Turu için bizimle irtibata geçin.

shadow

Her zaman yanından kara yolu ile geçtiğiniz ve bir çok güzelliğini belkide hiç farketmediğiniz İstanbul Boğazının muhteşem güzelliklerini içinde yaşama fırsatı sunuyoruz. Günlük Boğaz Turları hergün belirli saat ve yerlerden hareket ederek belirli güzergahları takip eder.

shadow

Tur Teknelerimiz gerekli tüm belgelere sahip İstanbul boğazının en kaliteli ve özel tur tekneleridir. Boğaz Tur Tekneleri her türlü organizasyon için hazırlanabilmekte, rahat ve emniyetli tekne turları düzenlenmektedir.

shadow

Size özel Kiralık Yat hizmetimiz ile boğazın eşsiz manzarası ile dinlenmeye, stres atmaya ne dersiniz. Kiralık Yatlarımız ile Evlenme Teklifi, İş Toplantısı, Küçük Grup Yemeği, Yüzme Turu gibi çok çeşitli amaçlar için kiralanabilmektedir.

shadow

Kiralık Tekne hizmetlerimiz ile dalış ve yüzme turu gibi sportif ve kültürel turlar, gece ve gündüz tekne turları, düğün, nişan, sünnet gibi ihtiyaçlarınız için zengin mutfağımız ve uzman ekibimiz ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışıyoruz.

shadow

"Organizasyon, hata affetmez..."

İstanbul Boğazında; Kişisel Turlar, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Nikah, Teknede Sünnet, Teknede Doğum Günü gibi özel günleriniz için ya da Teknede Bayi ve İş Toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz tekne turları sunuyoruz.

Boğaz turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte harika bir Boğaz Turu ‘na ne dersiniz?. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Size ve misafirlerinize özel boğaz turu.

Uzun yıllardan bu yana İstanbul boğazında profesyonel boğaz turu hizmetleri veren Sahil Tur, sizlere İstanbul boğazında unutulmaz saatler sunuyor, düzenlediğimiz özel boğaz turu ile sizlere ve değerli konuklarınıza unutulmaz boğaz turları yaşatıyoruz.

Özellikle kişisel ve kurumsal organizasyon ve boğaz turu hizmetlerimiz için tasarlanan teknelerimiz aynı zamanda kiralık özel ihtiyaçlarınız için tekne ve tekne kiralama servisi de verebilmektedir. Düğün, nişan, kına gecesi, sünnet ve doğum günü gibi özel günleriniz ve iş ve bayi toplantılarınız için gerekli tüm mutfak, ses ve ışık sistemleri tam donanımlı ve güvenli bir şekilde hazır bulunmaktadır.

Boğaz Turu
Boğaz Turu

Sahil Tur ile profesyonel Boğaz turu organizasyonları

Sahil Tur olarak yaklaşık 20 yıldan bu yana turizm ve hizmet sektöründe hizmet vermekteyiz. bu yüzden gerek kişisel kutlama ve benzeri ihtiyaçlarınız için olsun gerekse iş ve bayi toplantısı gibi kurumsal organizasyonlar olsun biz sizin tam olarak ne istediğinizi bilir ve her türlü ekipmanı güvenli teknelerimizde hazır bulundururuz. Siz misafirleriniz ile hoş zaman geçirirken bizler unutulmaz ve eksiksiz bir boğaz turu organizasyonu için çalışırız.

Unutulmaz Boğaz turları

İstediğiniz organizasyon çeşidi ne olursa olsun, siz ve misafirleriniz için her şey düşünülmüştür. Açık büfe ve bar hizmetlerinden, ses ve ışık sistemlerine kadar misafirleriniz için gerekecek her türlü donanım ve teknik ekipman misafirleriniz tekneye gelmeden saatler önce hazırlanıp teker teker test edilmiştir. Özel günleriniz kıymetlidir. Sahil Tur olarak hizmet sektöründe uzun yıllardan edindiğimiz tecrübeler ile hizmet veriyor ve misafirlerimiz teknelerimizden ayrılırken yüzlerindeki mutlu gülümsemeyi garanti ediyoruz.

Boğaz Turu
Boğaz Turu

Son Haberler

01

Kas
Tüm dertlerinizi unutun. 2018'i düşünerek değil, Eğlenerek Uğurlayın. 2019'a İstanbul Boğazının muhteşem güzelliğinde EĞLENEREK girin. Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile 2019 SİZİN YILINIZ OLSUN Sizleri Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi'ne ...

19

Mar
Sahil Tur'un 20 Yıllık İstanbul Yat Kiralama deneyimiyle Size Özel Yatınızda Boğaz Keyfi....

Neden Sahil Tur?

1. Organizasyon Hata Affetmez

Tüm faaliyetlerimizde “Organizasyon Hata Affetmez” prensibinden hareketle, daima daha iyiye ulaşmak için, tüm organizasyonun hatasız bir şekilde tamamlanması için çaba gösteriyoruz.

2. Önce Emniyet

Önce Emniyet” temel prensibimizdir. Faaliyetlerinizde eğlencelerin üzüntüye dönüşmemesi için tüm tedbirleri alıyoruz. Size hissettirmeden aldığımız tüm tedbirler eğlencenizin üzüntüye dönüşmemesi için alınırken sizlere de sıkıntı vermemektedir.

3. Zamana Riayet

Tüm teknelerimiz belirtilen zamanda hareket eder ve belirtilen zamanlarda iskelelere yanaşır.

4. Uzman Personel

Tekne kaptanlarımızdan garsonlarımıza kadar tüm personelimiz yetkili ve bilgilidir. Tüm eğitimlerini tamamlamış Tekne Turunuzu keyfe dönüştürecek uzmanlarla çalışıyoruz.