İstanbul Boğaz Turu

İstanbul Boğaz Turu

Son yıllarda gerek İstanbul’lu gerekse şehir dışından gelen vatandaşlarımız çeşitli davet, kutlama ve eğlence organizasyonlarını boğazda kendilerine özel olarak hazırlanan tekne ve yatlarda yemekli, yemeksiz ya da kokteyl menülerle alkollü ve alkolsüz gibi farklı seçeneklerde organize etmeye başladılar. İnsanların artık organizasyonlarını istanbul tekne turu eşliğinde tekne ve yat gezisi ile gerçekleştirmelerinin en önemli nedenlerini ise, artık kapalı mekan davetlerinin demode bir hal almış olması ve ekonomik açıdan restaurant ve diğer mekanlardan çok daha uygun olmasını sıralayabiliriz.

Uzun yıllardan bu yana İstanbul boğazında, istanbul boğaz turu ve istanbul tekne turu hizmetleri veren firmamız sizlere istanbul  keyifli saatler sunuyor, düzenlediğimiz özel tekne turu ve boğaz turlarıyla sizleri ve değerli konuklarınızı teknelerimize bekliyoruz.

Size özel İstanbul boğaz turu

Özellikle kişisel ve kurumsal organizasyon ve istanbul boğaz turu hizmetleri için tasarlanan teknelerimiz aynı zamanda kiralık tekne ve tekne kiralama serviside verebilmektedir.

Akşam Boğaz Turları
Akşam Boğaz Turu
shadow