Kiralık Tekne

Yemekli-yemeksiz ve alkollü-alkolsüz ada turları turları için hiç bir şeyi düşünmenize gerek yok. Misafir sayınız ve yiyecek içecek menünüz isteğinize bağlı olarak hazırlanır ve uzman personelimiz unutulmaz saatler için hizmet verir.

shadow

İstanbul boğazının ve marmara denizinin en güzel dalış noktalarına teknelerimiz ile güzel bir tura ne dersiniz? Denizlerimizin dalış için en ideal yerlerine uzun yıllardır dalış turları düzenleyen firmamız tekneleri ile unutulmaz bir dalış deneyimini bizimle yaşayın.

shadow

İstanbul boğazından hareket ile Marmara Denizi ve Karadenizin en seçkin noktalarında eşsiz temizlikte sularda uzman ekibimiz ile unutulmaz yüzme turlarımıza davetlisiniz. Yemekli yemeksiz yüzme turlarımız ile unutulmaz yüzme turlarımıza katılarak yüzmenin tadına bizimle varın.

shadow

Tur Teknelerimiz gerekli tüm belgelere sahip İstanbul boğazının en kaliteli ve özel tur tekneleridir. Boğaz Tur Tekneleri her türlü organizasyon için hazırlanabilmekte, rahat ve emniyetli tekne turları düzenlenmektedir.

shadow

Size özel Kiralık Yat hizmetimiz ile boğazın eşsiz manzarası ile dinlenmeye, stres atmaya ne dersiniz. Kiralık Yatlarımız ile Evlenme Teklifi, İş Toplantısı, Küçük Grup Yemeği, Yüzme Turu gibi çok çeşitli amaçlar için kiralanabilmektedir.

shadow

Kiralık Tekne hizmetlerimiz ile dalış ve yüzme turu gibi sportif ve kültürel turlar, gece ve gündüz tekne turları, düğün, nişan, sünnet gibi ihtiyaçlarınız için zengin mutfağımız ve uzman ekibimiz ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışıyoruz.

shadow

"Organizasyon, hata affetmez..."

İstanbul Boğazında; Kişisel Turlar, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Nikah, Teknede Sünnet, Teknede Doğum Günü gibi özel günleriniz için ya da Teknede Bayi ve İş Toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz tekne turları sunuyoruz.

Boğaz turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte harika bir Boğaz Turu ‘na ne dersiniz?. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Sahil Tur Kiralık Tekne hizmetleri

Marmara denizinin her noktasına ihtiyaçlarınıza özel konforlu ve güvenli teknelerimiz ile kiralık tekne hizmetleri sunuyoruz. Kiralık tekne hizmetlerimiz ile dalış turu, yüzme turu, ada turu gibi sportif ve kültürel turlar ile birlikte gece ve gündüz tekne turları, düğün, nişan, sünnet, ve kutlama gibi ihtiyaçlarınız için zengin mutfağımız ve uzman ekibimiz ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışıyoruz.

Marmara denizinin her noktasına gerek siz ve aileniz için kişisel turlar, gerekse düğün, nişan, nikah, sünnet, doğum günü gibi özel günleriniz için ya da bayi ve iş toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz ve alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile kiralık tekne hizmetleri veriyoruz.

Tekne Kiralama
shadow
İstanbul Tekne Kiralama
shadow

Size ve misafirlerinize özel kiralık tekne

Marmara denizinin her yerine unutulmaz tekne turları düzenliyoruz. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz olarak kiralayabileceğiniz teknelerimiz ile profesyonel tekne turları, kültür turları, gece ve gündüz tekne turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Marmara denizinin her yerine yüzme, dalış, kültür ya da benzeri faaliyetler ve düğün, nikah, nişan, doğum günü gibi özel günleriniz için kiralık tekne hizmetleri vermekteyiz. Yemekli ya da yemeksiz olarak kiralayabileceğiniz teknelerimiz de tüm donanım ve teknik ekipman hazırdır.

Son Haberler

01

Kas
Tüm dertlerinizi unutun. 2018'i düşünerek değil, Eğlenerek Uğurlayın. 2019'a İstanbul Boğazının muhteşem güzelliğinde EĞLENEREK girin. Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile 2019 SİZİN YILINIZ OLSUN Sizleri Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi'ne ...

19

Mar
Sahil Tur'un 20 Yıllık İstanbul Yat Kiralama deneyimiyle Size Özel Yatınızda Boğaz Keyfi....

Neden Sahil Tur?

1. Organizasyon Hata Affetmez

Tüm faaliyetlerimizde “Organizasyon Hata Affetmez” prensibinden hareketle, daima daha iyiye ulaşmak için, tüm organizasyonun hatasız bir şekilde tamamlanması için çaba gösteriyoruz.

2. Önce Emniyet

Önce Emniyet” temel prensibimizdir. Faaliyetlerinizde eğlencelerin üzüntüye dönüşmemesi için tüm tedbirleri alıyoruz. Size hissettirmeden aldığımız tüm tedbirler eğlencenizin üzüntüye dönüşmemesi için alınırken sizlere de sıkıntı vermemektedir.

3. Zamana Riayet

Tüm teknelerimiz belirtilen zamanda hareket eder ve belirtilen zamanlarda iskelelere yanaşır.

4. Uzman Personel

Tekne kaptanlarımızdan garsonlarımıza kadar tüm personelimiz yetkili ve bilgilidir. Tüm eğitimlerini tamamlamış Tekne Turunuzu keyfe dönüştürecek uzmanlarla çalışıyoruz.