Tekne Turu

İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarası ile birlikte harika bir boğaz turu‘na ne dersiniz? Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz.

shadow

İstanbul Boğazının tüm güzelliklerini yakından görmek isteyenler için kısa veya uzun Tekne Turları düzenliyoruz. Tekne Turları sadece size özel, karışık grup katılımlı, yemekli, veya çok daha size özel içeriklerde organize edilebilmektedir. Tekne Turu için bizimle irtibata geçin.

shadow

Her zaman yanından kara yolu ile geçtiğiniz ve bir çok güzelliğini belkide hiç farketmediğiniz İstanbul Boğazının muhteşem güzelliklerini içinde yaşama fırsatı sunuyoruz. Günlük Boğaz Turları hergün belirli saat ve yerlerden hareket ederek belirli güzergahları takip eder.

shadow

Geniş ve şık yüzer restoranımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. İster zengin Teknede İftar menümüzü tercih edin, dilerseniz kendi menünüzü oluşturun.

shadow

Alışıla gelmiş, düğün törenlerinden sıkıldınız ve uzun yıllar boyunca konuşulacak hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir düğün töreni istermisiniz? İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinde misafirleriniz ile unutamayacağınız bir tekne düğünü düzenleyelim.

shadow

Akıllardan silinmeyecek muhteşem bir Teknede Nişan töreni ile misafirleriniz ve sizin için Nişan gününüz unutulmaz olsun. Yemekli veya kokteyl şeklinde düzenleyebileceğimiz Teknede Nişan ile bu özel gününüzü eksiksiz organize ediyoruz.

shadow

Misafirlerinizle beraber unutulmaz saatler geçirerek çocuklarınız sünnet korkusu yaşamadan keyifli bir organizasyon ile Teknede Sünnet töreni düzenleyelim. Hem sizin hem de misafirleriniz için unutulmaz bir Teknede Sünnet olsun.

shadow

Teknede Kına Gecesi Organizasyonumuz ile muhteşem bir Kına Gecesi yaşayacaksınız. Hem Boğazın güzelliğine dalıp gidecek, hem Gelin Kızımızı ağlatacaksınız. Teknede Kına Organizasyonu için bizi arayabilirsiniz.

shadow

Teknede İş Toplantısı ve Teknede Bayi Toplantısı gibi yemekli-yemeksiz her türlü iş toplantılarınız için teknelerimiz hizmetinizdedir. İş yeri stresinden uzak kalıcı ve etkili iş toplantıları için teknelerimiz her türlü business toplantılar için ideal bir ortam oluşturur.

shadow

Tur Teknelerimiz gerekli tüm belgelere sahip İstanbul boğazının en kaliteli ve özel tur tekneleridir. Boğaz Tur Tekneleri her türlü organizasyon için hazırlanabilmekte, rahat ve emniyetli tekne turları düzenlenmektedir.

shadow

Size özel Kiralık Yat hizmetimiz ile boğazın eşsiz manzarası ile dinlenmeye, stres atmaya ne dersiniz. Kiralık Yatlarımız ile Evlenme Teklifi, İş Toplantısı, Küçük Grup Yemeği, Yüzme Turu gibi çok çeşitli amaçlar için kiralanabilmektedir.

shadow

Kiralık Tekne hizmetlerimiz ile dalış ve yüzme turu gibi sportif ve kültürel turlar, gece ve gündüz tekne turları, düğün, nişan, sünnet gibi ihtiyaçlarınız için zengin mutfağımız ve uzman ekibimiz ile birlikte unutulmaz bir gün yaşatmak için çalışıyoruz.

shadow

Bir yılı bitirip yeni bir yıla başladığımız gecenin keyifli coşku içinde geçmesini Sahil Tur farkıyla muhteşem bir eğlence ile sağlıyoruz. Sizler için düzenlenen organizasyonlarımızda DJ, Sanatçı, maske şapka dağıtımı , havai fişek , oryantal Show mevcuttur.

shadow

Tarihi çok uzun zamana dayanan İstanbul’u denizden gezmek, boğaz kıyısında bulunan tarihi mekanları görmek, tanımak, öğrenmek Sahil Tur farkıyla rehber eşliğinde yaşayarak öğrenmek için sizi Boğaz Kültür Turlarına davet ediyoruz

shadow

Boğazda Sevgililer Günü muhteşem Boğaz Manzarası eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile Sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz. Sevdiğinizi aşkınızı ilan etmek için sizleri Teknede Sevgililer Günü kutlamasına

shadow

"Organizasyon, hata affetmez..."

İstanbul Boğazında; Kişisel Turlar, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Nikah, Teknede Sünnet, Teknede Doğum Günü gibi özel günleriniz için ya da Teknede Bayi ve İş Toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz tekne turları sunuyoruz.

Boğaz turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte harika bir Boğaz Turu ‘na ne dersiniz?. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Sahil Tur ile muhteşem anılarla dolu Tekne turu organizasyonları

Marmara denizinin her yerine gerek siz ve aileniz için kişisel turlar, gerekse düğün, teknede nişan, teknede nikah, teknede sünnet, doğum günü gibi özel günleriniz için ya da bayi ve teknede iş toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz ve alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz bir tekne turu sunuyoruz.

Marmara denizinin her yerine kendi teknelerimiz ve uzman ekibimiz ile yemekli ya da yemeksiz yüzme, dalış, ada, kültür turları ve kutlama organizasyonları sunuyoruz.

Size ve misafirlerinize özel tekne turu

Marmara denizinin her yerine unutulmaz tekne turları düzenliyoruz. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel tekne turu, kültür turları, gece ve gündüz tekne turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Tekne Turu
shadow
İstanbul Tekne Turu
shadow

Size özel tekne turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

Uzun yıllardan bu yana İstanbul boğazında profesyonel boğaz turu hizmetleri veren Sahil Tur, sizlere ve misafirlerinize yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz unutulmaz saatler sunuyor, düzenlediğimiz özel tekne turları ile sizlere ve değerli konuklarınıza unutulmaz tekne turu yaşatıyoruz.

Profesyonel tekne turu organizasyonları

Teknelerimiz kişisel ve kurumsal ihtiyaçlarınız için boğazda tekne turu hizmetlerinin yanı sıra, kutlama, teknede toplantı, teknede düğün, teknede nişan, teknede sünnet ve benzeri ihtiyaçlarınız için deneyimli kadrosu ile profesyonel hizmetler vermektedir.

Unutulmaz tekne turları

Size gereken organizasyon türü ne olursa olsun, teknelerimizde siz ve misafirleriniz için her şey düşünülmüştür. Açık büfe ve bar hizmetlerinden, ses ve ışık sistemlerine kadar misafirleriniz için gerekecek her türlü donanım ve teknik ekipman misafirleriniz tekneye gelmeden saatler önce hazırlanıp teker teker test edilmiştir. Özel günleriniz kıymetlidir. Sahil Tur olarak hizmet sektöründe uzun yıllardan edindiğimiz tecrübeler ile hizmet veriyor ve misafirlerimiz teknelerimizden ayrılırken yüzlerindeki mutlu gülümsemeyi garanti ediyoruz.

Son Haberler

01

Kas
Tüm dertlerinizi unutun. 2018'i düşünerek değil, Eğlenerek Uğurlayın. 2019'a İstanbul Boğazının muhteşem güzelliğinde EĞLENEREK girin. Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile 2019 SİZİN YILINIZ OLSUN Sizleri Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi'ne ...

19

Mar
Sahil Tur'un 20 Yıllık İstanbul Yat Kiralama deneyimiyle Size Özel Yatınızda Boğaz Keyfi....

Neden Sahil Tur?

1. Organizasyon Hata Affetmez

Tüm faaliyetlerimizde “Organizasyon Hata Affetmez” prensibinden hareketle, daima daha iyiye ulaşmak için, tüm organizasyonun hatasız bir şekilde tamamlanması için çaba gösteriyoruz.

2. Önce Emniyet

Önce Emniyet” temel prensibimizdir. Faaliyetlerinizde eğlencelerin üzüntüye dönüşmemesi için tüm tedbirleri alıyoruz. Size hissettirmeden aldığımız tüm tedbirler eğlencenizin üzüntüye dönüşmemesi için alınırken sizlere de sıkıntı vermemektedir.

3. Zamana Riayet

Tüm teknelerimiz belirtilen zamanda hareket eder ve belirtilen zamanlarda iskelelere yanaşır.

4. Uzman Personel

Tekne kaptanlarımızdan garsonlarımıza kadar tüm personelimiz yetkili ve bilgilidir. Tüm eğitimlerini tamamlamış Tekne Turunuzu keyfe dönüştürecek uzmanlarla çalışıyoruz.