Teknede Kutlama

Boğazda Sevgililer Günü muhteşem Boğaz Manzarası eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile Sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz. Sevdiğinizi aşkınızı ilan etmek için sizleri Teknede Sevgililer Günü kutlamasına

shadow

Bir yılı bitirip yeni bir yıla başladığımız gecenin keyifli coşku içinde geçmesini Sahil Tur farkıyla muhteşem bir eğlence ile sağlıyoruz. Sizler için düzenlenen organizasyonlarımızda DJ, Sanatçı, maske şapka dağıtımı , havai fişek , oryantal Show mevcuttur.

shadow

Alışıla gelmiş, düğün törenlerinden sıkıldınız ve uzun yıllar boyunca konuşulacak hafızalardan kolay kolay silinmeyecek bir düğün töreni istermisiniz? İstanbul Boğazının eşsiz güzelliğinde misafirleriniz ile unutamayacağınız bir tekne düğünü düzenleyelim.

shadow

Akıllardan silinmeyecek muhteşem bir Teknede Nişan töreni ile misafirleriniz ve sizin için Nişan gününüz unutulmaz olsun. Yemekli veya kokteyl şeklinde düzenleyebileceğimiz Teknede Nişan ile bu özel gününüzü eksiksiz organize ediyoruz.

shadow

Misafirlerinizle beraber unutulmaz saatler geçirerek çocuklarınız sünnet korkusu yaşamadan keyifli bir organizasyon ile Teknede Sünnet töreni düzenleyelim. Hem sizin hem de misafirleriniz için unutulmaz bir Teknede Sünnet olsun.

shadow

Geniş ve şık yüzer restoranımız toplu iftar yemekleriniz için farklı bir mekan olarak hizmetinizdedir. İster zengin Teknede İftar menümüzü tercih edin, dilerseniz kendi menünüzü oluşturun.

shadow

"Organizasyon, hata affetmez..."

İstanbul Boğazında; Kişisel Turlar, Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Nikah, Teknede Sünnet, Teknede Doğum Günü gibi özel günleriniz için ya da Teknede Bayi ve İş Toplantısı gibi organizasyonlarınız için yemekli-yemeksiz, alkollü-alkolsüz olmak üzere profesyonel kadro ve ekipmanımız ile unutulmaz tekne turları sunuyoruz.

Boğaz turu ile istediğiniz zaman ve yerden demir alıp boğaza açılabilirsiniz.

İstanbul boğazının eşsiz manzarası ile birlikte harika bir Boğaz Turu ‘na ne dersiniz?. Kutlama ve özel günleriniz için yemekli ya da yemeksiz profesyonel boğaz turları, kültür turları, gece ve gündüz boğaz turları düzenliyoruz. Turizm sektöründe uzun yıllara dayanan geçmişimiz, konularında uzman ekibimiz ve organizasyonunuz için gerekli tüm ekipmanımız ile birlikte size ve misafirlerinize zengin mutfağımız ile hizmet veriyoruz.

Sahil Tur ile muhteşem bir organizasyonla Boğazda Sevgililer Günü kutlaması

Boğazda Sevgililer Günü muhteşem Boğaz Manzarası eşliğinde romantik bir akşam yemeği ile Sevgilinizi şaşırtmaya ne dersiniz. Sevdiğinizi aşkınızı ilan etmek için sizleri Teknede Sevgililer Günü kutlamasına bekliyoruz.

Büyüleyici İstanbul Manzarası eşliğinde sevdiğinize “Seni Seviyorum ” demen ayrıcalığını yaşayın.

Teknede Yılbaşı Kutlaması

Sevdiklerinizle beraber harika bir organizasyonla yeni bir yıla teknede merhaba demeye ne dersiniz. En seçkin sanatçılarla canlı müzik, DJ müzik, çekilişler, havai fişek gösterileri vs daha nize özel sürprizler eşliğinde, bu atmosferi yaşamak isteyeceksiniz.

Teknede Düğün
shadow
Teknede Düğün
shadow

Teknede Düğün Organizasyonu

Hayallerinizi süsleyen düğün İstanbul Boğazının muhteşem atmosferinde sizi bekliyor. Sevdiklerinizle beraber unutulmaz bir Teknede Düğün Töreni için yanınızdayız. Teknede Düğün, Teknede Nişan, Teknede Nikah, Teknede Sünnet gibi tüm organizasyonlarınızda bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Son Haberler

01

Kas
Tüm dertlerinizi unutun. 2018'i düşünerek değil, Eğlenerek Uğurlayın. 2019'a İstanbul Boğazının muhteşem güzelliğinde EĞLENEREK girin. Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile 2019 SİZİN YILINIZ OLSUN Sizleri Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi'ne ...

19

Mar
Sahil Tur'un 20 Yıllık İstanbul Yat Kiralama deneyimiyle Size Özel Yatınızda Boğaz Keyfi....

Neden Sahil Tur?

1. Organizasyon Hata Affetmez

Tüm faaliyetlerimizde “Organizasyon Hata Affetmez” prensibinden hareketle, daima daha iyiye ulaşmak için, tüm organizasyonun hatasız bir şekilde tamamlanması için çaba gösteriyoruz.

2. Önce Emniyet

Önce Emniyet” temel prensibimizdir. Faaliyetlerinizde eğlencelerin üzüntüye dönüşmemesi için tüm tedbirleri alıyoruz. Size hissettirmeden aldığımız tüm tedbirler eğlencenizin üzüntüye dönüşmemesi için alınırken sizlere de sıkıntı vermemektedir.

3. Zamana Riayet

Tüm teknelerimiz belirtilen zamanda hareket eder ve belirtilen zamanlarda iskelelere yanaşır.

4. Uzman Personel

Tekne kaptanlarımızdan garsonlarımıza kadar tüm personelimiz yetkili ve bilgilidir. Tüm eğitimlerini tamamlamış Tekne Turunuzu keyfe dönüştürecek uzmanlarla çalışıyoruz.