Teknede Yılbaşı Kutlaması

Teknede Yılbaşı Partisi

Teknede Yılbaşı Kutlaması

Tüm dertlerinizi unutun. 2018’i düşünerek değil, Eğlenerek Uğurlayın. 2019’a İstanbul Boğazının muhteşem güzelliğinde EĞLENEREK girin.

Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile 2019 SİZİN YILINIZ OLSUN

Sizleri Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi‘ne bekliyoruz. Rezervasyonlar tükenmeden fırsatı yakalayın. Bu yılbaşında sizler için özel olarak hazırladığımız Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi menümüzü tadarken Canlı Müzik, DJ, Oryantal Show, Havai Fişek gösterisi ve daha nice eğlencelerle güzel vakit geçirin tüm dertlerinizi 2018 de bırakın.

Sahil Tur Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi eğlencenizi sınırsız alkol ile süslüyoruz. Orkestra, Oryantel ve Canlı DJ performansı, Yemek menüsü, limitsiz içecek, sürpriz hediye çekilişleri derken tam 00:00 da havai fişek gösterisi.. Program esnasında profosyonel ekibimiz sizlerin en iyi şekilde vakit geçirmeniz için çaba gösterecektir.

Teknemizde merkezi ısıtma sistemi mevcuttur.
Boğazın en geniş kapasiteli ve tavanı yüksek teknesidir. Son inşa kuralları ile uluslararası standartlarda inşa edilen teknemiz deniz sarsıntısını en aza indirdiğinden misafirlerine eşsiz bir tekne turu keyfi yaşatmaktadır. Teknemizde Profesyonel ses ve ışık sistemi mevcuttur.

Geç kalmayın Erkenden Yerinizi Ayırtın. 2019 Siizn için muhteşem eğlencelerle Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi ile başlayacak ve umarız öyle sürecek.

Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi Programı

  • Yemek Müzikleri
  • Canlı Müzik orkestra
  • Yılbaşı Özel Çekilişi
  • Havai Fişek Gösterisi
  • Maske ve Şapka Dağıtımı
  • Oryantal Shov
  • Limitsiz Yerli İçki

Ayrıntılı Teknede Yılbaşı Kutlaması Partisi Programı için Teknede Yılbaşı Partisi sayfamızı inceleyebilirsiniz.